شرکت نورد گرم فلز ( جویا نورد ) تولید کننده انواع ناودانی و نبشی

شماره تماس : 47282 - 021

ساعت کاری 9 الی 17

ساعات اداری

021-47282

تماس بگیرید

info@garmfelez.com

راه ارتباط با ما

درباره ما

گروه صنایع تولیدی نورد گرم فلز با هدف تولید انواع مقاطع فولادی (نورد گرم ) در سال 1373 بصورت شخصیت حقیقی با نام آتا و مجوز رسمی اداره صنایع و معادن استان تهران به شماره 33377 تاسیس شد و از سال 1378 بصورت شخصیت حقوقی و با نام شرکت صنایع تولیدی نورد گرم فلز به شماره ثبت 156958 در اداره ثبت شرکت های استان تهران به ثبت رسید.

اطلاعات تماس

آدرس

آدرس دفتر مرکزی: فلکه دوم صادقیه،ضلع جنوب غربی،کوچه مصطوفی ،مرکز خرید سامان،طبقه پنجم اداری،واحد1 / 5

تلفن

47282- 021

نشست مشترک هیئت مدیره انجمن نوردکاران فولادی ایران با سرپرست وزارت صمت

📌در نشست مشترک هیئت مدیره انجمن نوردکاران فولادی ایران با سرپرست وزارت صمت عنوان شد:


🔴4 قدم وزارت صمت برای توسعه صنعت نورد در افق 1402

صبح امروز؛ در نشست مشترک سرپرست جدید وزارت صمت با انجمن نوردکاران فولادی ایران به رفع موانع و مشکلات اساسی این صنعت از جمله موانع عرضه و تقاضا محصولات نورد، پی گیری پرونده های تعزیراتی، تغییر روش های خرید مواد اولیه از بورس کالا، رفع موانع عوارض صادراتی شمش و میلگرد تسهیل محدودیت های انرژی و مشکلات کارت های یکبار مصرف صادراتی پرداخته و راهکارهایی توسط وزارت صمت ارائه شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن نوردکاران فولادی ایران، در این جلسه که صبح امروز در محل وزارت صمت برگزارشد، اعضای هیئت مدیره انجمن نوردکاران فولادی ایران به عمده مشکلات صنعت نورد پرداخته و خواستاررفع برخی مشکلات توسط وزارت صمت شدند.
در این نشست قرارشد پرونده های تعزیراتی کارخانه های نوردی توسط این وازتخانه از طریق دادستانی کل کشور و معاون اول ریاست جمهوری پی گیری شده و به سمع و نظر فعالان این حوزه رسانده شود.
همچنین، عنوان شد: قواعد عرضه و تقاضا و ضرایب محصولات فولادی توسط وزارت صمت مشخص و به همه صاحبان صنایع ابلاغ و تغییرات برای دوره زمانی 3 و 6 ماهه تثبیت شود.
همچنین قرار براین شد روش های خرید مواد اولیه از بورس برای خریداران و واحدهای فروش اصلاح و از هفتگی به ماهانه تبدیل شود.
این گزارش حاکی است، در این نشست؛ فعالان صنعت نورد برعوارض صادراتی شمش و میلگرد تاکیده کرده و قرار شد برای عوارض صادراتی شمش ومیلگرد به مطالعه موردی 5 کشور صادرکننده پرداخته و پیشنهاد مشخصی از سوی انجمن صنعت نوردکاران فولادی ایران به وزارت صمت ارائه شود تا توسط این وزارتحانه و وزارت امورخارجه کشورمان پی گیری گردد.
طبق این گزارش؛ مقرر شد تا حداقل محدودیت های برقی در خصوص صنایع فولاد اعمال شود.
در خاتمه؛ با عنایت به اجرای طرح مسکن ملی توسط دولت، انجمن نوردکاران فولادی ایران؛ آمادگی خود را برای تامین میلگرد مشروط بر تامین شمش مورد نیاز اعلام کرد.