شرکت نورد گرم فلز ( جویا نورد ) تولید کننده انواع ناودانی و نبشی

شماره تماس : 47282 - 021

ساعت کاری 9 الی 17

ساعات اداری

021-47282

تماس بگیرید

info@garmfelez.com

راه ارتباط با ما

درباره ما

گروه صنایع تولیدی نورد گرم فلز با هدف تولید انواع مقاطع فولادی (نورد گرم ) در سال 1373 بصورت شخصیت حقیقی با نام آتا و مجوز رسمی اداره صنایع و معادن استان تهران به شماره 33377 تاسیس شد و از سال 1378 بصورت شخصیت حقوقی و با نام شرکت صنایع تولیدی نورد گرم فلز به شماره ثبت 156958 در اداره ثبت شرکت های استان تهران به ثبت رسید.

اطلاعات تماس

آدرس

آدرس دفتر مرکزی: فلکه دوم صادقیه،ضلع جنوب غربی،کوچه مصطوفی ،مرکز خرید سامان،طبقه پنجم اداری،واحد1 / 5

تلفن

47282- 021

برگزاری نشست تولیدکنندگان نبشی و ناودانی عضو انجمن با موضوع استاندارد

تولیدکنندگان نبشی و ناودانی عضو انجمن نوردکاران فولادی ایران، نهم اسفند ماه در خصوص تدوین استاندارد این محصولات برگزار شد.

در این جلسه از سوی شرکت کنندگان حاضر در این نشست ، مباحث و پیشنهاداتی در خصوص استاندارد نبشی و ناودانی مطرح و موضوعات برای طرح و برگزاری جلسه ای مشترک با اداره استاندارد جمع بندی شدند.

با وجود آنکه سالهاست در ایران محصول نبشی و ناودانی تولید می شود و عرف بازار از استاندارد های وزنی خاصی تبعیت می کند اما استاندارد تدوین شده ای برایمحصول ناودانی وجود ندارد .

کارخانه های بسیاری در ایران تولید کننده این محصول هستند و از استاندارد  ملی شماره ISIR 13968-1 در ساخت آن بهره می برند و برخی دیگر هم از استاندارد DIN EN 10056-2  که یک استاندارد اروپایی است استفاده می کنند ، هرچند در بعضی از موارد از استاندارد روسی GOST 8510 هم استفاده می شود.

البته همه این استاندارد ها که برای تولید انواع نبشی تدوین شده در بازار داخلی مورد تایید بوده و برخی نیز برای بازار های صادراتی مورد استفاده قرار می گیرد اما هنوز استاندارد تدوین شده ای برای ناودانی های سایز سبک وجود ندارد که این جلسه به منظور ارائه راهکار های تولیدکنندگان نبشی و ناودانی برای دریافت نقطه نظراتشان در خصوص استاندارد محصولات بود.

این استاندارد ها توضیحاتی در مورد مشخصات نبشی ارائه می دهند که بر اساس این  توضیحات می توان وزن، طول هر شاخه از نبشی و سایر مشخصات مهم را تشخیص داد.

یکی از کاربردهایی که استفاده از این استاندارد ها دارد قابل استفاده بودن محصول در هرجایی است  که آن را از نظر ویژگی ها ، خواص مکانیکی، فیزیکی مورد تایید قرار می دهد.

شرکت صنایع نورد گرم فلز تولید کننده انواع نبشی و ناودانی است که کلیه استاندارد های تدوین شده در کشور را دارا است و علاوه بر آن استاندارد های اروپایی نیز بهره مند بوده و از این جهت محصولات این شرکت نیز به بازار های صادراتی روانه میشود.

متقاضی محصول نبشی و ناودانی باید این موضوع را در نظر داشته باشند که شرکت صنایع نورد گرم فلز انواع محصول نبشی و ناودانی را بر اساس نیاز مشتری و بر مبنای استاندارد های لازم تولید می کند لذا برای خرید نبشی و ناودانی می توانند با مراجعه به کارشناسان بازرگانی این شرکت تمامی  اطلاعات لازم را در خصوص نحوه تولید تا تحویل را جویا شده و خریدی هوشمندانه و با طیب خاطر را انجام دهند.