شرکت نورد گرم فلز ( جویا نورد ) تولید کننده انواع ناودانی و نبشی

شماره تماس : 47282 - 021

ساعت کاری 9 الی 17

ساعات اداری

021-47282

تماس بگیرید

info@garmfelez.com

راه ارتباط با ما

درباره ما

گروه صنایع تولیدی نورد گرم فلز با هدف تولید انواع مقاطع فولادی (نورد گرم ) در سال 1373 بصورت شخصیت حقیقی با نام آتا و مجوز رسمی اداره صنایع و معادن استان تهران به شماره 33377 تاسیس شد و از سال 1378 بصورت شخصیت حقوقی و با نام شرکت صنایع تولیدی نورد گرم فلز به شماره ثبت 156958 در اداره ثبت شرکت های استان تهران به ثبت رسید.

اطلاعات تماس

آدرس

آدرس دفتر مرکزی: فلکه دوم صادقیه،ضلع جنوب غربی،کوچه مصطوفی ،مرکز خرید سامان،طبقه پنجم اداری،واحد1 / 5

تلفن

47282- 021

مصطفی عبداللهی عضو هیات مدیره انجمن نوردکاران فولادی ایران؛نورد پیشانی زنجیره فولاد است

مصطفی عبداللهی عضو هیات مدیره انجمن نوردکاران فولادی ایران و مدیرعامل مجتمع صنایع تولیدی نورد گرم فلز در حاشیه نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌متافو و در گفت و گو با رسانه اقتصاد آنلاین راجع‌به اهداف این انجمن گفت و نورد را پیشانی زنجیره فولاد دانست.

عبدللهی درخصوص تامین مواد اولیه پایدار این صنعت عنوان کرد؛ امید داریم که تولیدکنندگان شمش، وزارتخانه و بورس کالا برای تامین مواد اولیه کارخانه‌های نورد داخل تلاش کنند و پس از آن به صادرات یپردازند.

عضو هیات مدیره انجمن نوردکاران فولادی ایران همچنین در خصوص تشکیل شورای بین انجمن‌ها در زنجیره فولاد به جهت برقراری عدالت نسبی در کل زنجیره گفت و زنجیره فولاد را یک خانواده با یک خروجی مشترک دانست و پیشنهاد داد دولت و وزارتخانه از صدور بخش‌نامه‌های خلق‌الساعه پرهیز کنند و یک خروجی کارشناسی شده داشته باشند.