شرکت نورد گرم فلز ( جویا نورد ) تولید کننده انواع ناودانی و نبشی

شماره تماس : 47282 - 021

ساعت کاری 9 الی 17

ساعات اداری

021-47282

تماس بگیرید

info@garmfelez.com

راه ارتباط با ما

درباره ما

گروه صنایع تولیدی نورد گرم فلز با هدف تولید انواع مقاطع فولادی (نورد گرم ) در سال 1373 بصورت شخصیت حقیقی با نام آتا و مجوز رسمی اداره صنایع و معادن استان تهران به شماره 33377 تاسیس شد و از سال 1378 بصورت شخصیت حقوقی و با نام شرکت صنایع تولیدی نورد گرم فلز به شماره ثبت 156958 در اداره ثبت شرکت های استان تهران به ثبت رسید.

اطلاعات تماس

آدرس

آدرس دفتر مرکزی: فلکه دوم صادقیه،ضلع جنوب غربی،کوچه مصطوفی ،مرکز خرید سامان،طبقه پنجم اداری،واحد1 / 5

تلفن

47282- 021

عضو هیئت‌مدیره انجمن نوردکاران در گفتگو با خبرنگار ایراسین: کارخانه‌های تولید نبشی و ناودانی با ۴۵ درصد ظرفیت خود کار می‌کنند

عضو هیئت مدیره انجمن نوردکاران ایران گفت: هم اکنون کارخانه های تولید نبشی و ناودانی در کشور با حدود ۴۵ درصد ظرفیت خود کار می کنند.

مصطفی عبداللهی عضو هیئت مدیره انجمن نوردکاران در حاشیه نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی ایران در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ایراسین افزود: با توجه به کاهش انجام پروژه‌های عمرانی در کشور مصرف نبشی و ناودانی در کشور کاهش پیدا کرده است و این هرگونه سرمایه‌گذاری را در این زمینه با مشکلاتی زیادی مواجه کرده است.
مدیرعامل شرکت صنایع تولیدی گرم فلز اظهار داشت: با توجه به اینکه کشورمان دارای ذخایر بسیار خوبی در زمینه تولید فولاد است؛ در صورتی که دولت زمینه صادرات محصولات فولادی را تسهیل کند. در این صورت می‌توانیم نبشی و ناودانی تولیدی را به بسیاری از کشورهای جهان و حتی اروپا صادر کنیم.

 

عضو هیئت مدیره انجمن نوردکاران کشور اظهار داشت: کشورمان در تولید نبشی و ناودانی کمبودی ندارد و تولیدکنندگان در این شرایط با حداکثر ظرفیت کار نمی‌کنند. اما انتظار داریم دولت با ساز و کار مناسبی بتواند قیمت شمش را ثبات بخشد که در این صورت قیمت نبشی و ناودانی نیز در بازار ثبات پیدا خواهد کرد.

وی گفت: قیمت نبشی و ناودانی در بازار بیشتر به نوسان قیمت شمش بستگی دارد. لذا هر چقدر شمش نوسان قیمت داشته باشد در نوسان قیمت نبشی و ناودانی در بازار تاثیر گذار است.
این عضو هیئت مدیره انجمن نوردکاران با اشاره به برگزاری نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالوژی ایران افزود: خوشبختانه امسال شرکت‌های فولادی از برگزاری این نمایشگاه بسیار استقبال خوبی داشته‌اند که امیدواریم شاهد توسعه صنعت فولاد در کشور باشیم.