شرکت نورد گرم فلز ( جویا نورد ) تولید کننده انواع ناودانی و نبشی

شماره تماس : 47282 - 021

ساعت کاری 9 الی 17

ساعات اداری

021-47282

تماس بگیرید

info@garmfelez.com

راه ارتباط با ما

درباره ما

گروه صنایع تولیدی نورد گرم فلز با هدف تولید انواع مقاطع فولادی (نورد گرم ) در سال 1373 بصورت شخصیت حقیقی با نام آتا و مجوز رسمی اداره صنایع و معادن استان تهران به شماره 33377 تاسیس شد و از سال 1378 بصورت شخصیت حقوقی و با نام شرکت صنایع تولیدی نورد گرم فلز به شماره ثبت 156958 در اداره ثبت شرکت های استان تهران به ثبت رسید.

اطلاعات تماس

آدرس

آدرس دفتر مرکزی: فلکه دوم صادقیه،ضلع جنوب غربی،کوچه مصطوفی ،مرکز خرید سامان،طبقه پنجم اداری،واحد1 / 5

تلفن

47282- 021

فروش داخلی

همانطور که همگان میدانیم فروش یکی از بخش های مهم هر شرکتی بشمار میرود و شرکتی می تواند در بخش فروش موفق عمل کند که کیفیت در تولید را حفظ کرده و سود های مقطعی را فدای ثبات و پایداری در بازار نکند.

همچنین علاوه بر حفظ کیفیت این شرکت به تعهدات خود نیز پایبند بوده و از این منظر نیز سعی دارد تا همواره با احترام به مشتری ، سفارشات و خواسته های مشتریان محترم را نیز اجرایی نماید.

در بخش صادرات نیز این شرکت موفق به صادرات به بیش از 10 کشور در عرصه بین الملل بوده و همواره با ارتقاء استاندارد ها تلاش می کند تا کیفیت خود را در عرصه بین الملل افزایش داده و موجبات خرسندی مشتریان محترم را از کیفیت محصولات صنایع گرم فلز فراهم آورد چرا که بیش از هر چیزی استمرار بر فروش و احترام به سلایق مشتریان از اصول مهمی است که این شرکت به آن متعهد است همانگونه که در شعار این شرکت آمده کیفیت تعهد ماست.

کارشناسان فروش شرکت صنایع گرم فلز  با تجارب زیادی که سالیان متمادی در حوزه فروش و بازاریابی در عرصه محصولات فولادی دارند آمادگی این را دارند تا شما را درتمام مراحل خرید راهنمایی و پشتیبانی کرده و پاسخگوی تمامی پرسشهای شما بوده و مشاوره های مورد نیازتان را در اسرع وقت ارائه می کنند .

 همچنین کارشناسان ما،  سفارش را بر حسب تقاضای مشتریان ثبت کرده و به واحد تولید ارجاع میدهند تا پایان فرایند خرید و تحویل در کنار مشتریان محترم هستیم تا از خرید خود رضایت کافی را کسب نمایند.

مدیر فروش
c69df9c3-bbb6-490e-bc42-4bf9115ffefc

آقای حسین رضایی

مدیر فروش