فروش صادرات

همانطور که همگان میدانیم فروش یکی از بخش های مهم هر شرکتی بشمار میرود و شرکتی می تواند در بخش فروش موفق عمل کند که کیفیت در تولید را حفظ کرده و سود های مقطعی را فدای ثبات و پایداری در بازار نکند.

همچنین علاوه بر حفظ کیفیت این شرکت به تعهدات خود نیز پایبند بوده و از این منظر نیز سعی دارد تا همواره با احترام به مشتری ، سفارشات و خواسته های مشتریان محترم را نیز اجرایی نماید.

در بخش صادرات نیز این شرکت موفق به صادرات به بیش از 10 کشور در عرصه بین الملل بوده و همواره با ارتقاء استاندارد ها تلاش می کند تا کیفیت خود را در عرصه بین الملل افزایش داده و موجبات خرسندی مشتریان محترم را از کیفیت محصولات صنایع گرم فلز فراهم آورد چرا که بیش از هر چیزی استمرار بر فروش و احترام به سلایق مشتریان از اصول مهمی است که این شرکت به آن متعهد است همانگونه که در شعار این شرکت آمده کیفیت تعهد ماست.

کارشناسان فروش شرکت صنایع گرم فلز  با تجارب زیادی که سالیان متمادی در حوزه فروش و بازاریابی در عرصه محصولات فولادی دارند آمادگی این را دارند تا شما را درتمام مراحل خرید راهنمایی و پشتیبانی کرده و پاسخگوی تمامی پرسشهای شما بوده و مشاوره های مورد نیازتان را در اسرع وقت ارائه می کنند .

 همچنین کارشناسان ما،  سفارش را بر حسب تقاضای مشتریان ثبت کرده و به واحد تولید ارجاع میدهند تا پایان فرایند خرید و تحویل در کنار مشتریان محترم هستیم تا از خرید خود رضایت کافی را کسب نمایند.

مدیر فروش
zahra ghadimi edit

خانم زهرا قدیمی

مدیر فروش